درباره ما

 شرکت پخش داروئی نورفارما  پس از دریافت مجوز از وزارت بهداشت با هدف بهره برداری از کمپانی های داروئی مهم، در دسامبرسال 2001 تاسیس شد.

به منظور بالا بردن سطح انتظارات و تبدیل شدن به یکی از لیدر های پخش دارو در کشور، شرکت پخش نورفارما در ابتدا به پوشش بسیاری از داروخانه ها، کلینیک ها، و سایر مراکز بهداشتی در تهران پرداخته و به سرعت با گرفتن 19 نمایندگی معتمد در شهر ها و استان های مختلف، حوزه فعالیت خود را گسترش داد.در نتیجه این امر، هم اکنون حتی دور افتاده ترین مراکز نیز تحت پوشش این شرکت قرار دارند.ما محصولات خود را در 32 استان در کشور پخش می کنیم.

انگیزه رفع نیازهای امروز و فردای کشور، حس وفاداری و تعلق خاطر به مشتریان و از همه مهمتر توزیع سریع و با کیفیت دارو در کشور، کمک کرد تا نور فارما قدم های فراتری را در ورطه موفقیت با سرعت زیاد بردارد اما شرکت همچنان نیازمند پیشرفت  بیشتر و ادامه سعی در حفظ موقعیت فعلی، با اعتماد به کارکنان وفادار خود می باشد.

در آخرین فاز توسعه خود، نورفارما با موفقیت خط پخش " زنجیره سرد" را تشکیل داده است. سالم بودن یک نیاز اجتماعی و فردی مهم است و به همین دلیل شرکت پخش داروئی نورفارما امیدوار است بتواند نقش راهبری در مرتفع نمودن نیاز های جمعیت برای

سهام داران

شرکت بدوا توسط افراد ذیل تاسیس شده است :

-          آقای یاسر رفیق دوست

-          آقای امیر حسین رفیق دوست

-          خانم مونا رفیق دوست

مدیر عامل شرکت آقای یاسر رفیق دوست و رئیس هیئت مدیره آقای امیر حسین رفیق دوست می باشد