شرکت های داروئی :

75 تولید کننده

125 شرکت واسطه

25 شرکت پخش

 محصولات داروئی:

در حدود 2200 داروی عمومی

شرکت پخش، واردات و صادرات محصولات کامل و مواد اولیه داروئی را به عهده دارد.

حجم معاملات سالیانه نور فارما 2 میلیون دلار در سال می باشد

 چشم انداز ما

هر روزه میلیون ها نفر در منطقه ، ازمزایای  پخش محصولاتی که نورفارما آنرا به عهده داشته بهره مند می شوند.که احتمال قریب به یقین یکی از اعضای خانواده شما نیز در همین گروه قرار دارند.

اشتیاق ما، سلامت خانواده شماست. به همین دلیل شرکت ما وسیع ترین محدوده پخش محصولات داروئی را دارا می باشد.

اگر صورت لکه داری دارید، از شرایط بد تو دماغی صحبت کردن رنج می برید، شما و متخصصین پزشکی شما می توانند با اطمینان برای پخش دارو های مورد نیاز به ما تکیه کنند.در منازل شما، محصولات شرکت های بهداشتی ما باعث شادی شما خواهد شد، موهای شما را شفاف خواهد کرد و سر دردهای شما را از بین خواهد برد.شما برای مرتفع نمودن کلیه نیازهای بهداشتی خود، می توانید به ما تکیه کنید.

در اتاق های عمل و آزمایشگاه ها، دکترها و پرستارها نیز به محصولات ما که از شرکت های تکنولوژیکی داروئی تهیه شده، اعتماد دارند.

از این محصولات برای تعویض مفصل کشاله ران، کاشت استنت ایمپلنت و انجام تست های مربوط به سرطان سینه که به انسان ها امید مضاعف برای داشتن زندگی طولانی تر را می دهد، استفاده می شود.

این محصولات به افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند، دچلر سرطان روده هستند و یا باید دیابت خود را کنترل کنند نیز کمک می کند. و این روند همچنان ادامه دارد.

احتمالا محصولات ما ممکن است به یکی از کسانی که شما می شناسید نیز کمک کرده باشد. این دارو های تجویزی درمان بسیاری از مشکلات هستند، از میگرن گرفته تا دردها ی روماتیسمی که به سرطان ختم می شود و حتی عفونت های شدید.

به دلیل محدودیت واردات محصولات ،نورفارما مجوز خاصی دارد که بر اساس آن قادر به تهیه داروهای خاص می باشد که تهیه آن توسط مراکز داروئی معمولی میسر نمی باشد.

هر گونه نیاز بهداشتی و داروئی شما و خانواده تان را، ما تامین می کنیم